چریس گریفیس و نقشه ذهنی

کریس گریفیس

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت OpenGenius است. این شرکت توسعه دهنده نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی (I MIND MAP ) بوده است. او یک نویسنده، سخنران مشهور در جهان و نیز پرفروشترین متخصص در خلاقیت و مهارت های تفکر نوآورانه است. کریس با افراد از سازمان های فعال در سراسر جهان در طیف متنوعی از مناطق، شرکت ها، موسسات علمی، و سازمان های بزرگ مانند بیمه خدمات درمانی و سازمان ملل متحد کار کرده است. به منظور تسهیل جلسات طوفان مغزی،کریس رهبری ارشد در کمیسیون اروپا، پارلمان ها رابرعهده داشته است.
ایشان کتاب های متعددی در مورد خلاقیت و راه حل های موثر برای رشد کسب و کار نوشته است. کتاب کریس در بیش از ۱۵ کشور فروخته شده است و به ۱۸ زبان ترجمه شده است. کتاب درک راه حل ایشان در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و به پرفروشترین کتاب در زمینه تصمیم گیری در آمازون در ایالات متحده بدست آورده است.
کریس همچنین در زمینه تدوین کتاب نقشه های ذهن برای کسب و کار با تونی بوزان همکاری داشته است. کریس مسئول ایجاد شبکه ای از نوآوری و خلاقیت مدرسان واجد شرایط در سراسر جهان است. این شبکه شامل افراد از شرکتهای سونی، اینتل، وزارت دفاع، هیولت پاکارد، مک دونالد و چندین دانشگاه های پیشرو جهانی است.

درباره نویسنده

هدف ذهن من تدوین، تولید و به اشتراک گذاری مطالب تخصصی در حوزه نقشه ذهنی است ... دنیای درون من، ذهن من

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *